Kurumsal web sitesi ve kurumsal web sayfası ihtiyaçlarına, karşılanabilir fiyatlar ile cevap veriyoruz. Yaratıcı web tasarım uzmanları ve tasarımcılarımız tarafından tasarlanan ve kodlanan tüm web siteleri, kurumsal ihtiyaçlara uygun çözümler sunmakta ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Web sitelerimiz %100 mobil uyumlu ve dijital pazarlama yöntemleri olan SEO, SEM gibi stratejilerle odaklanmıştır.

 • Kurumsal Web Sitesi
  Kurumsal Web Sitesi

  Büyük markalar veya küçük işletmeler fark etmeksizin, her markanın ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve optimize edilmiş bir web tasarım paketi sunmak bizim işimizdir.

 • Standartlarımız sayesinde, her müşterimiz için uygun çözümler sunarak kurumsal kimliğinizi internet dünyasında başarılı bir şekilde temsil etmenizi sağlıyoruz.
En iyi web tasarım firmaları arasında Fotoğraf ve Tasarım’ı görmenizin bir kaç nedeni:
Kurumsal Kimliğinizle Bütünleşik
Modern ve
Şık Tasarıma
Sahip
%100 Mobil Uyumlu
SEO, SEM ve
Dijital Pazarlama
Odaklı
Ultra Hızlı
Yönetim Paneli İle Kullanışlı
Kurumsal Web Tasarım
Karşılanabilir Fiyatlar, Maksimum Fayda.
Kullanıcı odaklı altyapı ve yönetim paneliKullanıcı odaklı altyapı ve yönetim paneli
Ultra hızlıUltra hızlı
%100 mobil ve SEO uyumlu%100 mobil ve SEO uyumlu
Modern, şık, kullanışlı arayüzModern, şık, kullanışlı arayüz
Google reklamlarına uygunGoogle reklamlarına uygun
Dijital Pazarlama OdaklıDijital Pazarlama Odaklı
İçerik üretimi imkanıİçerik üretimi imkanı
Teknik destek ve panel eğitimiTeknik destek ve panel eğitimi
Dijital Web Ajansından Teklif Alın

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesine ihtiyaç duyan markalar ve web tasarım şirketleri genellikle fiyat araştırması yapmaktadır. Biz, dijital web ajansı olarak net bir fiyat belirlemek yerine teklif usulü çalışmayı daha uygun buluyoruz. İlk olarak, firmanız ve markanız detaylı bir şekilde incelenir, ihtiyaçlarınız belirlenir ve rakip analizleri gerçekleştirilir. Ardından, özel isteklerinizi dikkate alarak size sunulacak olan kurumsal web sitesi fiyatı iletilir. Web sitesi paketlerimizde istekler ve ihtiyaçlar değişkenlik gösterdiği için sabit bir fiyat tarifesi belirlemek, tüm web tasarım şirketleri için zor bir durumdur.

 • Ayrıca, çok düşük fiyatlarla hizmet veren kurum veya kişilerden uzak durmanız da önemlidir.
 • Bu gibi durumlarda, güvenlik açıkları, korsan eklentiler, çalıntı kodlar vb. gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Ayrıca, istenmeyen ve size ait olmayan reklamlar web sitenizde görünebilir, bu da sitenizin ve markanızın itibarını olumsuz etkileyebilir.
 • Başka bir olasılık ise Google tarafından spam olarak işaretlenme veya alan adınızın engellenme riskidir.
 • Google Ads reklamlarınız reddedilebilir ve sitenizin zararlı içerik içerdiği şeklinde bir uyarı alabilirsiniz.
Kurumsal Web Sitesi Fiyatları
Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Bu nedenlerle, kurumsal web sitesi ihtiyacınızı karşılamak için güvenilir bir web tasarım şirketiyle çalışmanız ve uygun fiyatlar konusunda gerçekçi beklentilere sahip olmanız önemlidir.

Kurumsal Web Sitesi Paketleri

Kurumsal Web sitesi, markanızın internet üzerinde sizi temsil eden en önemli unsurudur. Kurumsal kimliğiniz kadar akıllıca ve doğru bir şekilde tasarlanmış profesyonel web sitesi, hedef kitlenize markanın duruşu, çizgisi ve kurumsallığı hakkında bilgi verir. Aynı şekilde hatalı, eksik, yavaş veya kurumsal görünmeyen bir web sitesi, imajınızı zedeler ve sizi tercih eden hedef kitlenin tekrar düşünmesine neden olarak müşteri kaybetmenize yol açar.

Kurumsal Web Sitesi Kurulumu

En iyi web tasarım ajansları arasından bizi tercih ederseniz, kurumsal web sitesi kurulum süreci şu şekilde ilerler:

 1. İlk olarak, varsa mevcut web sitenizi veya kurumsal kimlik kitapçığınızı talep eder ve inceleriz. Bu sayede, kurumsal web tasarımınızı tamamladığımızda markanızın renkleri, kurumsal fontunuz ve diğer kurumsal kimlik öğelerinizle uyumlu bir web sitesine sahip olursunuz.
 2. Arama motorlarında gezinen bir kullanıcı rastgele sitenize ulaşsa bile, web sayfanız sayesinde markanızı hızlıca tanıyabilir ve sizinle bağlantı kurabilir. Kurumsal web sitesine sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey, aynı zamanda web tasarım firması olan bizi tercih ederek bir web tasarım paketi teklifi almak.
 3. Teklif formunu doldurduktan sonra, en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve ihtiyaçlarınızı dinleyeceğiz. Ardından, tasarım ve kodlama aşamasına hızla geçerek firmanızın internetteki reklam yüzü olan kurumsal web sitesini en hızlı, doğru ve sağlıklı şekilde size teslim etmek için çalışacağız.

Başarılı bir kurumsal web sitesi, sizi rakiplerinizden daha iyi bir konumda gösterir ve sizi her alanda yukarı taşır. Şehrin en iyi konumlarında şubeler açmak, marka değerinizi artırır ve olumlu bir reklam sağlar. Aynı şekilde, web sitenize de bu önemi verip internetteki yerinizi almalısınız.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

E-ticaret siteleri sayesinde internet artık bir pazar yerine dönüşmüş durumda. Bu pastadan payınızı almak için sizin de bir kurumsal web sitesine sahip olmanız önemlidir. Ancak, web sitenizde illa ki satış yapmak zorunda değilsiniz. Firmanız hakkında bilgi edinmek isteyenler, ilk olarak web sitenize bakacaktır. İletişim kurmak için yine web sitenizi kullanacak olan hedef kitlenize, markanızın vizyonunu, misyonunu ve hikayesini kolayca ulaşabilecekleri şekilde sunmalısınız.

 • Aynı zamanda, firmanızla ilgili haberler, etkinlik bildirimleri, bültenler ve makaleler yayınlayabilirsiniz.
 • Hedef kitlenizi analiz etmek amacıyla formlar toplayabilir ve kendi veri tabanınızı oluşturabilirsiniz.
 • Biz, Fotoğraf ve Tasarım olarak web tasarım konusunda doğru ve uygun hizmeti verme konusunda iddialıyız.
Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı
Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Güncel trendlere ve gelecek yılın öngörülerine dayanarak, dikkatlice seçilmiş, üzerinde düşünülmüş ve fikir paylaşımlarında bulunulan bir kurumsal web sitesi, sektördeki diğer rakiplerinizden sizi öne çıkarır. Fark yaratmak, güncel kalmak ve çağın gerekliliklerini takip etmek için kurumsal web sitesinin tasarımı büyük önem taşır. Bu konuyu işini severek ve ilgiyle yapan uzmanlara bırakmak, işinizi şansa bırakmamak anlamına gelir. Diğer tasarım hizmetleriyle birlikte kurumsal web site tasarımınızı da birlikte çalışarak gerçekleştirmek dileğiyle.

 • Kurumsal web sitesinin yazılım kısmı, tasarım kadar önemlidir.
 • Kullanıcılarınızın siteye giriş yaparken veya gezinirken herhangi bir hata veya yavaşlık yaşaması, markanızın kurumsal olmadığı izlenimini yaratabilir ve kurumsal imajınıza olumsuz etki edebilir.
 • Bu nedenle, kullanıcı deneyimini, istikrarı ve hızı göz önünde bulundurarak doğru bir şekilde kurumsal bir web sitesi oluşturmak önemlidir.

Kurumsal Web Sitesi Yönetimi

Kurumsal web siteniz sadece firmanızı tanıtan bir site olmanın yanı sıra aynı zamanda bir e-ticaret sitesi olabilir ve ürünlerinizi buradan satışa sunabilirsiniz. Bu, web sitenize gelen ziyaretçi sayısını artırabileceği gibi, hedef kitleniz hakkında ürünleriniz ve fiyatlarını bilgi sahibi olmanızı sağlar. E-ticaret siteleriyle ilgili daha fazla bilgi için ilgili hizmet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Başlangıçta e-ticaret sitesi olarak planlanmasa bile, kurumsal bir site daha sonra e-ticaret özelliğine sahip hale getirilebilir.
 • Kullandığımız altyapı, bu geçişi en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için gerekli özelliklere sahiptir.

Kurumsal Web Sitesi Örnekleri

Kurumsal web sitesi örnekleri, farklı sektörlerden ve farklı tasarım yaklaşımlarından olabilir. İşte çeşitli sektörlerden kurumsal web sitesi örnekleri:

 1. Mobil Uyumlu: Araştırmalar ve istatistikler, küresel internet trafiğinin %51’inin, yani çoğunluğunun kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden internete eriştiğini gösteriyor. Bu da sitenizi ziyaret eden kullanıcıların çoğunluğunun mobil versiyonunu göreceği anlamına geliyor. Ayrıca, Google ve diğer arama motorları da sitenizin responsive, yani farklı cihazlara uyumlu olmasını önemsiyor. Size teslim ettiğimiz tüm web siteleri, akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar gibi farklı cihazlardan erişildiğinde uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için sitenizin %100 mobil uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.
 2. SEO Uyumlu: Google gibi arama motorlarında üst sıralarda görünmek, rakiplerinizin önüne geçmek her marka için önemlidir. Bunun için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle sitenizin SEO uyumlu olması, kod bilgisine sahip olmadan makale girebilmeniz ve sitenizin arama motoru optimizasyonunu kolaylıkla yapabilmeniz önemlidir.
 3. Sektör Trendlerini Yansıtan: Bir inşaat şirketi ile bir reklam ajansının kurumsal web siteleri aynı görsel ve teknik özelliklere sahip olamaz. Her sektörün tasarım ve görsel trendleri zamanla değişir. Bu trendleri takip etmeyen bir ekip tarafından yapılan kurumsal web sitesi, ne kadar iddialı olursa olsun modası geçmiş ve etkisiz kalabilir. Bu durum, markanızın çağın yeniliklerine ayak uydurmadığı ve güncellenmediği izlenimini kullanıcılara verecektir.
 4. Hızlı: Önceki bölümde SEO’nun öneminden bahsetmiştik. Arama motorları, web sitelerinin sıralamasını ve performansını değerlendirirken sayfaların içeriği kadar açılış hızına da önem verir. Web sitenizin hızlı bir şekilde açılması, kullanıcı deneyimi ve arama motorları açısından göz ardı edilemez bir öneme sahiptir.
 5. Güvenli: Size teslim ettiğimiz kurumsal web siteleri, güvenli yazılım altyapıları kullanılarak test edilip size iletilir. Ayrıca, panel şifreleri gibi güvenlik önlemleri de kolaylıkla değiştirilebilir.

Sonraki Makale: E Ticaret Sitesi

Vikipedi: İnternet Sitesi